poniedziałek, 1 maja 2017

Prawopolis - pierwsza polska gra prawnicza

gra prawniczaNa polskim rynku nie pojawiła się dotychczas żadna gra o tematyce prawniczej. Ani fani gier komputerowych, ani zwolennicy gier planszowych nie znajdą gry, w której wcielalibyśmy się w rolę adwokata, który siłą własnego intelektu wygrywa najtrudniejsze sprawy ;). Dlatego z dużym zainteresowaniem przeczytałem o inicjatywie fundacji Court Watch Polska, która pracuje nad wydaniem Prawopolis - pierwszej polskiej gry prawniczej. Aktualnie Court Watch Polska jest na finalnym etapie prac nad grą i poszukuje środków na wydanie gry. Możecie wesprzeć ten projekt na https://wspieram.to/prawopolis. Wsparcie może przybrać formę pre - order, jeżeli wpłacicie co najmniej 99 zł -otrzymacie grę po jej wydaniu, można oczywiście wpłacać mniejsze kwoty - twórcy wspomną wtedy o Was na swojej stronie.


Prawopolis - gra prawnicza

Na czym polega Prawopolis? Oddajmy głos twórcom gry:

"Jesteś na początku kariery prawniczej, a już powierzono ci ważną sprawę. Aby wygrać proces, musisz zdobywać wiedzę, która podczas ostatecznego starcia na sali rozpraw pozwoli ci pokonać przeciwnika

Poznaj ciekawostki prawne, zdobywaj doświadczenie i przechytrz rywali. Dzięki temu osiągniesz zawodowy sukces. Pnij się po szczeblach kariery prawniczej i zostań najlepszym adwokatem w Prawopolis! 

W grze Prawopolis wcielasz się w rolę młodego prawnika, który stara się wygrać swoje pierwsze sprawy, pomóc swoim klientom i w ten sposób zdobyć szacunek oraz osiągnąć sukces zawodowy. Wygrywanie spraw wymaga odpowiedniej wiedzy, ale nawet jej posiadanie nie gwarantuje zwycięstwa. Trzeba umieć dobrze ocenić, gdzie ją wykorzystać i mieć trochę szczęścia podczas rozstrzygania sprawy". 

Zdjęcie i opis gry pochodzą ze strony https://wspieram.to/prawopolis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...